Darja Akakjeva

dasha1
Minu nimi on Darja.
Fotograafiaga hakkasin tegelema kooliaastatel, siis kui mu vanemad pildistasid fotoaparaadiga „Zenit“. Need fotod on seni ajani alles. Nad innustavad mind ja toovad tagasi muretusse lapsepõlve.
Lähedaste toetusel astusin aastal 2016 Autorifotosse. Selle lühikese aja jooksul on minu mitmed tööd osalenud näitustel. Žanri pole ma endale veel valinud. Pildistan maastikke, portreesid, makrofotosid ja ei soovi saavutatu juures peatuda.
Loodus on unikaalne ja tihti saab näha selliseid ootamatuid momente, millest ei saa kuidagi mööda minna. Tekib soov need kinni püüda ja jäädvustada mitte ainult mällu, vaid ka paberile. Kunagi ma keeldusin inimese kaardis olemisest. Aja jooksul muutusin vähem kategooriliseks ja praegu võin öelda, et minu fotodel on inimesi. Mõnikord on ta tõsine ja keskendunud, mõnikord naljakas ja naiivne, kuid ta on olemas. Mõnikord on olemas vaid vihje tema juuresoleku kohta.
Autori fotos kohtasin ma mõttekaaslasi, kes said minu teiseks perekonnaks. Igaühel on oma tee fotograafiasse, omad eesmärgid, kuid see ei sega meil olemast samal armastuse lainel fotograafiaga.
©2019 AutoriFoto. Kõik õigused kaitstud. Loodud Alex