fc DSCF8282 Copy
 
Juba üheteistkümnendat korda toimus Narva-Jõesuul ühepäevane festival "Päikeseline linn". Festivali kavas oli fototeekond, Narva-Jõesuu elule pühendatud fotonäitus, kontserdiprogramm ja suurepärane ilm.
Päike, nagu kõik varasemad aastad, ei vedanud alt, kuigi päev varem pidi kõigi prognooside järgi vihma sadama.

Veetilgast koosneb ookean, pisar, õhuke oja tihedas metsas, pehme udu, mis liugub puutüvede vahel, Kreenholmi juga ja samuti Niagara oma ka, kõik meie ja kõik, mis meid ümbritseb, ning kogu meid ümbritsev elav maailm. 
Kõik see on vesi — lihtne, samas aga salapärane aine. Veel ei ole värvi ja sel absoluutselt ei ole lõhna, see võib muutuda jääks ja võib võtta gaasilise oleku. Sellel on mälu ja katab meie planeedi seitsekümmend protsenti. 
Tilgale vett MTÜ Autori foto fotograafid pühendavad selle näituse. 
 

1 30

ri 42

Фотоконкурс «Человек в современном мире»

● Организаторы конкурса MTÜ Autori foto представляют
лучшие работы первого международного фотоконкурса
«Человек в современном мире».
● В конкурсе приняли участие тридцать два автора из
Эстонии и России
● Конкурс проходил при поддержке Ида-Вирумааского
отделения фонда Kultuurkapital и торгово-развлекательного
центра Astri.

genDSCF7223

 

В фойе Концертного дома "Женева" открылась выставка творческих работ членов MTU Autori foto". Выставка называется "Настроения" и представляет работы, выполненные в популярном жанре "Портрет".

 Наблюдение за человеческими эмоциями и попытка передать их глубину всегда привлекали фотографов. Наши желания поймать эти мгновения - не исключение. Надеемся, что при просмотре выставки у вас улучшится настроение.

kol sm IMG 5326 edited 2

 

В Нарвском колледже Тартуского университета открыта выставка MTU Autori foto "У причала".

Выставка расположена на втором и третьем этажах колледжа. Первый показ "речной" коллекции состоялся в августе на фестивале авторской песни "Нарвский причал".  Наш коллектив уже третий год иллюстрирует своими фотографиями этот поющий праздник

Inimfaktor

Niimodi on nimetatud fotonäitus, mis avati 12 juunil Astri kaubanduskeskuse kolmandal korrusel.
Näitus on ette valmistatud samanimelise fotokonkursi tulemuste põhjal mittetulundusühinguga „Autori foto“.

Puhtu saarele linnade järgi

Iga aasta juuni alguses mitu Eesti fotoklubi sõidavad Puhtu poolsaarele otsimas parimaid fotokaadreid, mis kajastavad linnude elu selles toredas kohas. Korraldajatena on palju aastaid olnud Viljandi fotoklubi juhataja Peeter Sink. Sellistes suve kohtumistes on alati meeldiv suhelda sõbradega teistest Tallinna, Viljandi ja Pärnu klubidest.

Юбилейная выставка руководителя фото-клуба «Нарва»

В субботу, 26 мая, в городе Нарва состоялось открытие юбилейной выставки руководителя фото-клуба «Нарва», Валерия Болтушина. Выставка «Невыносимая плотность бытия» размещена в замке Германа на пятом этаже. Организатором выставки является творческое объединение «Autorifoto», под руководством Ирины Кивимяэ.
В этот же день Валерий принимал поздравления друзей и коллег в честь своего юбилея. Звучало бесчисленное количество самых добрых пожеланий и очень душевная речь именинника.

Meie partnerid \ Наши партнеры

26907062 534386250279363 153100478669431026 n

Naitus \ Выставки

1

1

50X40 2tk

Tegevused kalender

Detsember 2023
E T K N R L P
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31